Румунський гранд збирається підписати колишнього півзахисника «Динамо»: він може возз’єднатися з Луческу

Динамо Київ 23 Грудня, 17:19 351
Румунський гранд збирається підписати колишнього півзахисника «Динамо»: він може возз’єднатися з Луческу | 19-27
«Рапід» з Бухаресту не дуже успішно виступає в нинішньому сезоні румунської Суперліги, посідаючи лише четверту позицію після 21-го туру.

Однак керівництво клубу хоче виправити цю ситуацію та вже планує підсилення на трансферному ринку, виділивши чотири цілі. Одним з бажаних підписань Рапіду є колишній півзахисник київського Динамо Тудор Белуце, який наразі виступає у складі Фарула.

Про це повідомило румунське видання Fanatik зазначивши, що наразі футболіст далекий від підписання контракту зі столичним клубом.

Окрім цього, мажоритарний власник Рапіда Ден Суку заявив про бажання повернути в команду Мірчу Луческу, який цієї осені пішов з Динамо.

«Однією з головних цілей Рапіда у 2024 році був, є і буде Мірча Луческу. Ми надзвичайно цінуємо його. Він не тільки великий тренер, він перш за все велика футбольна людина, і його досвід був би абсолютно фантастичним для клубу.

Якщо хочете, це моя особиста мета – спробувати переконати пана Луческу приєднатися до нас у будь-якій формі, в якій він захоче. Ми ведемо переговори вже кілька місяців, близько шести місяців, якщо я не помиляюся», – сказав функціонер для Fanatik.

Белуце виступав у складі Динамо саме під керівництвом Луческу у сезоні 2020/21 на правах оренди з Брайтона.

Румун зіграв у київській команді всього три офіційні поєдинки і не відзначився результативними діями.