Світовий футбол 23 Грудня, 18:44 263
«Болонья» на останніх хвилинах дотисла «Аталанту» і піднялась у топ-4 Серії А, «Торіно» врятував нічию з «Удінезе» | 19-27
У суботу 17-й тур чемпіонату Італії завершували декілька матчів.

Італія, Серія А, 17-й тур

Болонья – Аталанта – 1:0

• Гол: Фергюсон, 86

Болонья не програє вже у п'яти матчах поспіль (4 перемоги при 1 нічиїй). Цього разу підопічні Тьягу Мотти на своєму полі здолали Аталанту, забивши єдиний гол наприкінці зустрічі – Фергюсон вистрибнув вище за інших після подачі з кутового і головою вгатив сферу у сітку. Як наслідок, Болонья набрала 31 очко і піднялась у зону Ліги чемпіонів, Аталанта з 26-ма пунктами сьома.

Торіно – Удінезе – 1:1

• Голи: Іліч, 88 – Саррага, 81

Торіно на останніх хвилинах врятував нічию з Удінезе. Команди залишили вирішення стосунків на останню десятихвилинку. Гості першими вийшли вперед і зародили у вболівальників надію на першу перемогу за останні шість поєдинків. Однак, втримати свої ворота на замку не зуміли. Удінезе продовжує балансувати над зоною вильоту, натомість Торіно закріпився на екваторі турнірної таблиці.