Ярослав Вишняк: «Потенціал «Динамо» і «Шахтаря» ослаб, що й вирівняло загальний рівень команд УПЛ»

Футбол України 24 Грудня, 16:16 228
Ярослав Вишняк: «Потенціал «Динамо» і «Шахтаря» ослаб, що й вирівняло загальний рівень команд УПЛ» | 19-27
Головний тренер ковалівського «Колоса» Ярослав Вишняк розповів, що думає про останні зміни в рівні чемпіонату України.

«На мій погляд, порівняно з тим, що було раніше, зараз зросла конкуренція. Це відбувається за рахунок амбітних клубів, які входять в УПЛ і ставлять перед собою максимальні завдання, які готові вирішувати. Зростає конкуренція і за гравців, яких не так багато на трансферному ринку.

Зараз кількість клубів, готових створювати футболістам певні умови або купувати гравців один в одного, зросла. Тут уже вмикаються інші чинники, такі як уміння підлаштуватися під цю ситуацію. Це пов’язано з наявністю клубної академії, яка дає молодих футболістів, та селекційною роботою, в якій вдається запросити легіонера в такий непростий час, що додасть конкуренції та якості твоїй команді.

Не можна не врахувати і ще одного факту. Низка гравців „Шахтаря“ і „Динамо“ за час війни скористалися правом перейти в інші клуби. При цьому потенціал обох наших грандів ослаб, що дещо вирівняло загальний рівень команд УПЛ. Зрозуміло, що у донецького і київського клубів є свої молоді та якісні гравці, але, мабуть, не настільки кваліфіковані, як легіонери», — сказав Вишняк.