Від «Шахтаря» до Другої ліги – з'явився новий претендент на скандального футболіста, який провалився в чотирьох клубах УПЛ

Футбол України 25 Грудня, 10:30 172
Від «Шахтаря» до Другої ліги – з'явився новий претендент на скандального футболіста, який провалився в чотирьох клубах УПЛ | 19-27
Півзахисник Полісся Владислав Вакула знову змушений шукати собі новий клуб.

Першу частину сезону 24-річний уродженець Бердичева провів у Чорноморці на правах оренди, але зарекомендувати себе там не зміг. Клуб вирішив не продовжувати співпрацю. Проблема в тому, що Поліссю Вакула також не потрібен.

Цікаво, що Роман Григорчук став далеко не першим тренером, який не зміг повернути гравця на його колишній рівень. З Десни його вигнали зі скандалом, Ворскла брала Вакулу в оренду на півтора року, але співпрацю завершили достроково. Прощання з Поліссям також не було красивим. Найкращий період кар'єри Владислав провів у Маріуполі, завдяки чому опинився в Шахтарі, але там теж не заграв.

За інформацією Sport Arena, наступною зупинкою норовливого гравця може стати Звягель, який виступає у Другій лізі. Вочевидь, з таким бекграундом знайти варіант в елітному дивізіоні дуже складно.