Хавбек Полісся: «Нинішня щільність в УПЛ – це краще, ніж п'ять тому, коли ти бачив лише дві команди»

Футбол України 25 Грудня, 21:21 191
Хавбек Полісся: «Нинішня щільність в УПЛ – це краще, ніж п'ять тому, коли ти бачив лише дві команди» | 19-27
Василь Грицук упевнений, що конкуренція йде лише на користь

Півзахисник »Полісся» Василь Грицук поділився своїми враженнями від осінньої частини сезону.

- На цю хвилину «Полісся» - третя команда Української Прем'єр-Ліги. Про що це каже? Які основні підсумки першої частини сезону?

- Це говорить про те, що команда добре підготувалася протягом певного часу. І ті зусилля, які доклала не лише команда, а й президент клубу, гадаю, і вилилися в такий результат. Це нас дуже тішить, але ми чудово знаємо, що нам є над чим працювати. Ми зробили певні висновки із пройденого етапу. І тепер ми чудово знаємо над чим нам потрібно попрацювати, щоб результати були кращими.

- Цього року всі відзначають щільність чемпіонату та зазначають, що сюрпризу можна чекати від будь-якої команди.

- Мені здається, що цим він і цікавіший. Це краще, ніж ти дивився десь років п'ять тому і бачив лише дві команди. А сьогодні мені дуже імпонує те, що у нас велика щільність і кожна команда претендує на призові місця.

- Ця щільність мотивує ще більше працювати чи все ж таки трохи дратує, бо в жодному матчі не можна розслабитися взагалі?

- Це не дратує, а якраз навпаки. Тому що коли ти розумієш, що в тебе немає шансу на помилку, ти працюєш із подвійною запопадливістю, викладаєшся на всі 100% і це добре. Думаю, було б гірше, якби було, як у Першій лізі, коли ми мали великий відрив і потім до кінця чемпіонату ми трохи почали літати в хмарах. А зараз ситуація у чемпіонаті мотивує дуже і дуже добре.