Світовий футбол 26 Грудня, 16:48 200
«Ноттінгем» переграв «Ньюкасл» завдяки історичному хет-трику Вуда – Нуну перервав безвиграшну серію та обійшов Миколенка | 19-27
В рамках матчу 19-го туру АПЛ 2023/24 «Ноттінгем Форест» переміг «Ньюкасл» (3:1).

Ньюкасл непогано розпочав домашню зустріч з Ноттінгемом, вирвавшись уперед на 23-й хвилині з пенальті. Його реалізував Ісак, однак наприкінці першого тайму Вуд зрівняв рахунок з передачі Еланги. За сім хвилин по перерві ситуація повторилась – і Ноттінгем вийшов уперед.

На 60-й же хвилині Вуд вколотив третій гол, але тепер асистентом виступив Мурільйо. Цікаво, що Кріс став лишень четвертим футболістом у історії АПЛ, якому вдалося відзначитись хет-триком у воротах колишнього клубу.

Крім того, Вуд став сьомим футболістом, якому вдалося оформити хет-трик на Боксінг Дей в АПЛ. Кріс доєднався до компанії Тьєррі Анрі (зробив це у 2000-му), Кевіна Філіппса (2000), Роббі Фаулера (2001), Дімітара Бербатова (2011), Гарета Бейла (2012) та Харрі Кейна (2017). Що найбільш важливо, хет-трик Вуда дозволив гостям здолати Ньюкасл – матч завершився з рахунком 1:3.

Таким чином, Нуну Ешпіріту Санту здобув свою дебютну перемогу на чолі «лісників» – причому в обох поєдинках під його керівництвом команда забила мінімум два голи. Ноттінгем перервав 7-матчеву безвиграшну серію, обійшов Евертон на одне очко й відірвався від зони вильоту на п'ять.

Ньюкасл, зазнавши поразки у другому турі поспіль, поки що залишається сьомим. Від зони ЛЧ «сорок» відділяють сім залікових балів.