Речник Повітряних сил Ігнат розповів, що сталося з екіпажем ВДК «Новочеркаськ» у Феодосії

Інші новини 26 Грудня, 16:56 216
Речник Повітряних сил Ігнат розповів, що сталося з екіпажем ВДК «Новочеркаськ» у Феодосії | 19-27
Згідно зі штатним розкладом, екіпаж корабля становить 87 осіб.

Внаслідок знищення російського ВДК «Новочеркаськ» в окупованій Феодосії було також пошкоджено портову інфраструктуру.

Про це сказав речник Повітряних сил Юрій Ігнат, повідомляє Укрінформ.

«Топ-подія цієї ночі – це знищення чергового російського військового корабля, який поповнить ескадру Чорноморського флоту на чолі з флагманом «Москва», який був утоплений раніше. З'явилося фото, там скелет один залишився від цього корабля, там обгоріло все фактично вщент. З того вибуху зрозуміло, що не тільки сам корабель знищено, можливо, ще якась портова інфраструктура, можливо, якісь поряд судна забезпечення, наче екіпаж корабля, який знаходився поряд, тому це дуже потужна подія для нас з вами – ми знищили і корабель, і окупантів завдяки чітко скоординованим діям», - зазначив він.

Відповідаючи на запитання щодо стану російської ППО в окупованому Криму, представник заявив, що на озброєнні ворога там, як і раніше, є досить велика кількість засобів ППО різних типів малого, середнього та великого радіусу дії. Під час проведення спецоперацій Сили оборони цей чинник враховується визначення місця проведення удару.4

«Застосовуються певні тактичні прийоми, які проводять наші пілоти для того, щоб максимальна кількість засобів повітряного нападу досягла своєї мети», - пояснив Ігнат.

Раніше повідомлялося, що в результаті атаки знищено великий десантний корабель ЧФ РФ «Новочеркаськ». Міноборони РФ стверджує, що корабель «отримав ушкодження». Згідно зі штатним розкладом, екіпаж корабля становить 87 осіб.