Матч за Суперкубок Туреччини «Галатасарай» - «Фенербахче» скасовано

Світовий футбол 29 Грудня, 20:35 358
Матч за Суперкубок Туреччини «Галатасарай» - «Фенербахче» скасовано | 19-27
Вирішальний матч за Суперкубок Туреччини між «Галатасараєм» і «Фенербахче» не відбудеться. Як повідомляє AS, команди мали зіграти в Саудівській Аравії, однак через відмову місцевої влади на кілька позицій клубів зустріч не відбудеться.

Обидві команди разом із Федерацією футболу Туреччини так і не зуміли домовитися з владою Саудівської Аравії, тому «Фенербахче» та «Галатасарай» відмовилися виходити на поле.

Клуби хотіли, щоб перед матчем було виконано гімн Туреччини, а також вивішено портрет засновника Турецької Республіки Мустафи Кемаля Ататюрка. На банері мав бути написаний девіз Ататюрка: «Мир у країні та в усьому світі...». Крім того, до ювілею Турецької Республіки команди одягнули б футболки із зображенням Ататюрка... Ці запити були повністю відхилені владою Саудівської Аравії. З огляду на цю ситуацію, «Галатасарай» і «Фенербахче» заявили, що цей матч не буде зіграно.

Протягом дня відбувалися позачергові зустрічі між обома сторонами. Федерація футболу Туреччини заявила, що матч за Суперкубок розпочнеться з вивішеного турецького прапора, святкування сторіччя, а також хвилини мовчання в пам'ять про загиблих турецьких солдатів. Крім того, може бути виконано національний гімн.

Незважаючи на ці рішення, «Галатасарай» і «Фенербахче» були засмучені тим, що сталося. Уболівальники двох турецьких команд висловили невдоволення своєю Федерацією футболу та урядом Саудівської Аравії. У підсумку команди залишилися у своїх готелях і не поїхали на стадіон в Ер-Ріяді.