Світовий футбол 30 Грудня, 22:59 744
«Зіткнувся з труднощами»: преса Британії винесла вердикт Миколенку за провальну гру «Евертона» з «Вулвергемптоном» | 19-27
24-річний український захисник Евертона Віталій Миколенко взяв участь у поєдинку чемпіонату Англії проти Вулвергемптона. В Англії ЗМІ оцінили гру українця.

30 грудня в рамках 20 туру АПЛ Вулвергемптон на своєму полі зустрічався з Евертоном українського захисника Віталія Миколенка.

Українець вийшов на поле в старті та повністю зіграв поєдинок. Вулвергемптону вдалося здобути впевнену перемогу з рахунком 3:0, завдяки голам захисника українського походження Макса Кілмана, а також точним ударам Матеуса Куньї і Крейга Доусона.

Ліверпульська преса написала наступне стосовно гри Миколенка в цьому матчі.

Liverpool World – 6/10

«Виграв свої битви в першому таймі, в тому числі зробив один відмінний підкат. Однак, не витримав лінію офсайду з Доусоном під час третього голу «вовків».

Liverpool Еcho – 5/10

«Один з найсолідніших гравців Евертона в першому таймі, коли він здійснив вирішальний підкат на Пабло Сарабії. Але він зіткнувся з труднощами після перерви, коли «вовки» спокійно розкривали оборону гостей, іноді вибиваючи їх з позиції».