Я міг залишитись у росії, – Гай запевнив, що не «сепаратист» і вибачився за свої вчинки

Інші новини 2 Січня, 22:21 165
Я міг залишитись у росії, – Гай запевнив, що не «сепаратист» і вибачився за свої вчинки | 19-27
Експівзахисник Шахтаря та збірної України Олексій Гай виступав у чемпіонаті росії після 2014 року. Також футболіст відмовлявся назвати Росію агресором.

Гай прокоментував своє мовчання. Також гравець розповів про попередні скандали щодо своїх висловлювань.

Футболіст прокоментував скандальні висловлювання

«Про мене кажуть дуже багато речей, які зі мною не пов’язані, наприклад, що я сепаратист тощо. Це не має нічого спільного з моїми думками та поглядами. Я залишився в Україні, живу тут зі своєю родиною і люблю нашу країну. Я міг залишитись в росії, але після закінчення контракту з Кубанню повернувся на батьківщину, тому що своє майбутнє пов’язую виключно з Україною», – пояснив свою позицію колишній футболіст.

Також Гай зазначив, що якби знав, що росія розпочне велику війну, то ні в якому разі не поїхав би туди. Він пояснює свій вчинок тим, що на той момент у нього не було інших варіантів продовження кар’єри.

«Безумовно, краще було поїхати грати, наприклад, у Туреччину або Польщу, але, на жаль, пропозицій з цих країн не надходило», – додав він.

Що каже наразі футболіст про росію

Гай запевняє, що його світогляд повністю змінився.

«Я дуже помилявся у той час і щиро прошу у всіх вибачення за мої слова. У 2018 році я не помічав очевидних речей»,
– додав ексгравець.

На питання «яких саме» він відповів: «Що Україна ще з 2014 року веде війну проти агресора. Що саме росія почала роздмухувати сепаратистські заворушення на Донбасі, з яких почалась війна. Також я допустив помилку, що після 24 лютого ні разу публічно не висловлювався».