Богдан Кушніренко поділився очікуваннями щодо весняної частини сезону УПЛ та розповів, які цілі стоять перед житомирським Поліссям:
«Хочеться досягти тих поставлених цілей, які перед нами стоять. Тому я можу сказати, що з нетерпінням чекаю повернення чемпіонату і хочеться завершити його з медалями. Щодо конкурентів: звичайно ж, перша п’ятірка, яка склалась, всі можуть поборотись як за перше місце, так і опинитись на п’ятому.
Не слід недооцінювати команди, які йдуть на шостому та сьомому місцях. Я думаю, що найцікавіша боротьба буде між тією п’ятіркою, яка зараз є. Інтрига може бути до останніх турів, але тим цікавіше дивитись», – сказав Кушніренко в коментарі для клубного сайту.
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!