Юрій Береза: «У мене є питання до Шевченка як до чиновника: усі чиновники мають бути пов'язані з Україною сімейно»

Футбол України 4 Січня, 20:30 244
Юрій Береза: «У мене є питання до Шевченка як до чиновника: усі чиновники мають бути пов'язані з Україною сімейно» | 19-27
Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза розповів, як ставиться до Андрія Шевченка, як єдиного кандидата на посаду голови УАФ.

«Дуже добре ставлюся до Шевченка як до футболіста, як до тренера, але в мене є питання як до чиновника: всі чиновники повинні буди пов’язані з Україною родинно. Я скажу на власному прикладі, де мій син – в Україні, у війську, де моя донька – в Україні, у війську, де мої дві молодші доньки – в українській школі.

Вважаю, що людина, яка презентує Україну, повинна бути повністю ментально українською, тут є до нього питання. Шевченко може потрапити у мишоловку, де його будуть питати за перебування поза межами України, громадянство дітей.

Якщо він хоче зробити реформу в українському футболі, якщо він хоче, щоб збірна України грала гідно, ми повинні зробити, щоб батьки не вирішували з суддями як зіграє та чи інша дитяча команда.

Якщо ви працюєте на дитячому рівні та там немає справедливого суддівства, яке ви хочете суддівство у вищій лізі? Реформа повинна починатися знизу, не будівництво 1000 полів, а рівні правила гри, вони повинні бути одні для всіх. Помилятися можуть всі люди, але це не повинно бути системно.

ВАР обов’язково повинен бути присутній, перша-друга ліга повинні бути в телевізорі для того, щоб всі дії суддів були на видноті, зробив помилку – «привіт-пока», а не «обирай меблі». Це якщо ми хочемо, щоб наш футбол прогресував. Тільки так», – сказав Береза.