«Вже бачили його хорошу версію»: тренер «Валенсії» похвалив Яремчука

Світовий футбол 5 Січня, 16:38 128
«Вже бачили його хорошу версію»: тренер «Валенсії» похвалив Яремчука | 19-27
Головний тренер «Валенсії» на пресконференції перед матчем Кубка Іспанії проти «Картахени», який відбудеться 7 січня (початок – о 20:00 за київським часом), висловився стосовно окремих футболістів, відзначивши й українця Романа Яремчука.
«Для нас немає поділу на Ла Лігу та Кубок Іспанії. Ми намагатимемося виставити найбільш конкурентоспроможну команду та боротимемося за результат у кожній грі. Це не той підхід, який можна використати.

Я намагаюся зробити так, щоб гравці ніколи не втрачали відчуття, що можуть увійти у гру будь-якої миті. У сезоні гравці мають різні моменти, і завжди потрібно намагатися бути поряд із ними, особливо в ті дні, коли вони не грають.

Вихід із кризи – це завжди їхня винагорода. Ви можете підтримати, але вони самі мають боротися із цією ситуацією. Це стосується Сержі Каноса, Уго Гільямона, який стартував у двох-трьох іграх, та Романа Яремчука – ми вже бачили його хорошу версію. Це їхня заслуга. Я просто намагаюся зробити так, щоби вони не відсторонилися від команди», – цитує Бараху SUPER Deporte.