«Всі розуміють, що до «Кривбаса» будуть суддівські симпатії», — журналіст

Футбол України 5 Січня, 22:25 272
«Всі розуміють, що до «Кривбаса» будуть суддівські симпатії», — журналіст | 19-27
Відомий журналіст Сергій Тищенко — про зимове лідерство криворізького «Кривбаса» в чемпіонаті України.
«Кривбас» пішов зимувати на першому місці. «Динамо» та «Шахтар» за втраченими очками можуть обійти команду Юрія Вернидуба. Далеко не факт, що вони свої 3 та 2 перенесенні матчі зможуть виграти. Чи зможе клуб із Кривого Рогу стати чемпіоном нинішнього сезону?

Всі розуміють, що «Кривбас» не проста команда. Президент країни походить із Кривого Рогу. Він відродив клуб. Там один із керівників його близький друг. Зеленський дуже любить успішні речі, які з ним ототожнюється. Всі розуміють, що 25 січня буде новий керівник УАФ Андрій Шевченко. Всі розуміють, що рішення про його призначення приймалося на вулиці Банковій. Все це може мати наслідки у судівських симпатіях, навколофутбольних розбірках.

«Динамо» та «Шахтар» зараз перебувають не в кращому стані. Чим далі буде йти «Шахтар» у ЛЄ, тим краще буде для його конкурентів. Маріано Пушич ніколи не працював з такою довгою паузою зимою. Дуже може бути, що як минулого року буде стад через форсування форми під ЛЄ. У «Динамо» своїх проблем дуже багато. «Дніпро-1» та «Полісся» — амбітні, але не виглядають досконало. Команди будуть втрачати очки весною.

У «Кривбаса» хороший календар. Потрібно виграти 10-11 матчів із 13. При цьому залишаються ігри проти «Оболоні», «Минаю», «Вереса», МХ-1925, «Ворскли». Дуже важливо, не програти очні матчі «Шахтарю», «Динамо», «Поліссю», «Дніпру-1». З «гірниками» грають 2 березня. Якщо «Шахтар» пройде «Марсель», то якраз буде між матчами наступного раунду ЛЄ. А якщо ні, то не в кращому емоційному плані.

«Кривбасу» потрібні досвідченні гравці. Люди, які будуть виривати нічні матчі на власному досвіді. Тому я чекаю активної трансферної кампанії від Юрія Вернидуба зимою. Піхальонка із Гуцуляком вони купувати не будуть, а от здивувати можуть. Дуже потрібна глибина складу. Потрібен воротар, вінгери, можливо ще один форвард», — написа́в Сергій у Телеграмі.