Світовий футбол 6 Січня, 10:12 189
«Брентфорд» переграватиме матч із «Вулвз». Ярмолюк вийшов на заміну і не вразив аналітиків WhoScored та SofaScor | 19-27
Граючи у більшості з 9-ї хвилини, «Брентфорд» у себе вдома не здолав «Вулвергемптон».

Брентфорд – Вулверхемптон – 1:1

Голи: Мопе 41 – Дойл 64

Вилучення: Гомеш 9 (Вулверхемптон)

Господарі забили у роздягальню, але пропустили на екваторі другої половини зустрічі.

Тепер команди переграватимуть матч 1/32 фіналу Кубка Англії.

Українець Єгор Ярмолюк з'явився з лавки та відіграв 17 хвилин. Він встиг 19 разів доторкнутися до м'яча, віддати 8 з 8 точних передач, тричі невдало навісити, програти повітряну дуель та не пройти суперника на дриблінгу. Також в Єгора 7 втрат володіння, 1 фол та 2 відбори. WhoScored поставив йому 6.1, а SofaScore – 6.6.