«У Коноплянки багато жовчі»: представник легендарного клубу з Румунії жорстко наїхав на Євгена

Футбол України 6 Січня, 22:20 238
«У Коноплянки багато жовчі»: представник легендарного клубу з Румунії жорстко наїхав на Євгена | 19-27
Голова правління румунського клубу ФКСБ Міхай Стоїца став на захист ЧФР «Клуж» після публічної критики з боку Євгена Коноплянки. Українець заявив, що йому виплатили лише одну зарплату.

3 січня 2024 року 34-річний український футболіст Євген Коноплянка офіційно розірвав контракт із румунською командою ЧФР Клуж за взаємною згодою. Спочатку угода була розрахована на 2 сезони з опцією пролонгації на ще один рік.

Румунське видання Prosport заявило, що в клубі не вірили у травми українця та звинуватили його у брехні, на що Євген відповів:

«Повна маячня. Нехай подивляться, скільки матчів я просидів на лаві запасних, коли був повністю готовий до гри. Якби я не був готовий, то не потрапляв у заявку».

Також Коноплянка підтвердив факт того, що керівництво ЧФР Клуж має борги по зарплатах перед гравцями.

Проте історія зі скандальним звільненням Євгена з ЧФР Клуж на цьому не закінчилася. На захист клубу став голова правління ФКСБ (колишній легендарний клуб «Стяуа») Міхай Стоїца:

«Я не вірю жодному його слову. Я думаю, що він бреше крізь зуби.

Я бачу, що у Коноплянки багато жовчі. Сказати, що ЧФР грає прямо в «бий і біжи»... Я так не думаю. Не бачу, щоб ЧФР так грав», – сказав Стоїца.