Луческу не повторить власну помилку: екстренер «Динамо» назвав два імениті клуби, яким він відмовив

Динамо Київ 9 Січня, 12:16 653
Луческу не повторить власну помилку: екстренер «Динамо» назвав два імениті клуби, яким він відмовив | 19-27
Колишній головний тренер «Динамо» та «Шахтаря» Мірча Луческу розповів про пропозиції, на які він відповів відмовою після відходу з київського клубу.

Восени 2023 року Мірча Луческу оголосив про те, що йде у відставку з посади головного тренера Динамо, після чого киян очолив Олександр Шовковський.

В той же час румунський спеціаліст почав отримувати пропозицій від клубів з різних країн.

Містер розповів, що він вже встиг відмовити свому колишньому клубу Бешикташу, який очолював з 2002-го по 2004 роки.

«У суботу я зустрічався з ними, ми розмовляли близько п'яти годин. Я розповів їм, яких помилок припустилися в команді, дав кілька порад зі свого досвіду. Я дуже добре провів час у Бешикташі, виграв титул. Ми були чемпіонами в рік століття. Ні Галатасараю, ні Фенербахче це не вдалося.

Я дуже чітко виклав свої ідеї. Я не очолюю команду посеред чемпіонату. Але якщо справа дійде до початку змагань, то наступного року стати тренером я згоден. Їхня пропозиція полягала в тому, щоб керувати протягом шести місяців, а потім, якщо я захочу і ми порозуміємося, продовжити».

Спеціаліст згадав свій досвід у міланському Інтері (1999) як аргумент відмови Бешикташу.

«Перша частина була чудовою, але тоді було десять гравців, у яких закінчувалися контракти. Вони всі хотіли грати, щоб довести свій рівень. Тоді Моратті (тодішній президент клубу) оголосив, що Марчело Ліппі прийде з наступного року. Тож з цього моменту мої стосунки з футболістами кардинально змінилися.
У перших п'яти домашніх матчах на ми забивали в середньому п'ять голів за гру. Потім травми отримали Роналдо, Сімеоне, Саморано, ми вилетіли від МЮ у Лізі чемпіонів (1:3). Тож досвід змусив мене відмовитися від пропозиції Бешикташа, яку прийняв би будь-який тренер у моєму віці»

Окрім цього, Луческу негативно відповив і на пропозицію від відомого клубу з Франції.

«Мені зараз добре з онуками, правнуками. Тож так, я відмовився і від Ліона. Там були дискусії, але я не хотів цього робити з тієї ж причини. Хто ризикує очолити команду посеред чемпіонату?

Ви працюєте з гравцями, яких не знаєте, ви не сприяли їхньому формуванню, вихованню чи тренуванню. Це складно. Тому навіть тут, вдома, я не думаю про те, щоб очолити якусь команду», – сказав Луческу для iAMsport.ro.