«Сиди в машині, я розберусь». Мілевський виділив одну конкретну історію, пов'язану з Алієвим

Динамо Київ 9 Січня, 13:15 36411
«Сиди в машині, я розберусь». Мілевський виділив одну конкретну історію, пов'язану з Алієвим | 19-27
Артем Мілевський на своєму стрімі розповів одну з найкращих історій про Олександра Алієва. За словами колишнього гравця «Динамо», саме після цього пішли ті знамениті штрафи.
«Моя улюблена історія, коли ми їхали в нічний клуб на Шулявці. Ми їхали на двох машинах, а перед цим по пивку випили і виїхали на діло. Ну й нас тормознули даїшники. Я перший їхав, тому зупинився, а Саня за мною. Я йому махав, сигналив, сиди в машині, я тут розберусь, вирішимо питання. В результаті Саня вийшов, прийшов та почав мені допомагати розбиратись. Ми так нарозбирались, що заплатили гроші, нас там відпустили - все нормально.

Приїжджаємо зранку на базу, і вже Ігор Михайлович тарабанить. Спочатку йому дзвонить - він не бере трубку, каже: «Бери ти». Я кажу: «Ні, давай пішли одягатись, потім перетелефонуємо, або все одно знайде нас». Це було перед фіналом у кубку з «Шахтарем» у Харкові. Я тоді не грав у основі, Саша вийшов - і ми програли 2:0. Ну й тоді знамениті штрафи пішли по 50 тисяч доларів - нас двох оштрафували».