Скандал Денисов-Русол: директор «Полісся» відповів на звинувачення з боку комерційного директора «Дніпра-1»

Футбол України 10 Січня, 22:01 344
Скандал Денисов-Русол: директор «Полісся» відповів на звинувачення з боку комерційного директора «Дніпра-1» | 19-27
Директор з маркетингу Полісся Олександр Денисов відкинув закиди з боку комерційного директора Дніпра-1 В'ячеслава Фрідмана в заангажованості в чутках про працевлаштування в житомирському клубі Андрія Русола.

Директор з медіа, маркетингу та спонсорства Полісся житомирського Полісся Олександр Денисов прокоментував інформацію Ігоря Бурбаса про працевлаштування у стані «вовків» виконавчого директора Дніпра-1 Андрія Русола.

За словами Денисова, заява журналіста не відповідає дійсності:

«Виконавчий директор Дніпра-1 Русол не розглядався на позицію спортивного директора Полісся. Розмовляли з Геннадієм Буткевичем і він особисто підтвердив, що у жодних списках Русола не було.

Зараз обов'язки спортивного директора в Поліссі виконує інша людина. Тобто інсайд Ігоря Бурбаса банально не відповідає дійсності».

Також директор з медіа, маркетингу та спонсорства прокоментував заяву комерційного директора Дніпра-1 В'ячеслава Фрідмана про те, що на дніпровський клуб була здійснена інформаційна атака, зокрема, зусиллями Денисова:

«Але Фрідман пішов далі і додав ще своєї фантазії. Що довело ситуацію до абсурду».

Денисов також порадив займатися Фрідману справами у власному клубі:

«На сайті Дніпра-1 не побачив жодного комерційного партнера, за що, власне, відповідає в клубі комерційний директор Фрідман. Є лише технічний – Nike. Тому рекомендую не займатися дурницями у відношенні Полісся, а займатися справами задля розвитку Дніпра-1».

Наостанок директор з медіа, маркетингу та спонсорства Полісся зазначив, що енергію, яку всі витрачають на конфлікти, краще спрямувати в інше русло:

«А взагалі чвари і скандали нікому не приносять користі, давайте краще з цією ж силою будемо разом розвивати футбол», – йдеться у дописі Олександра на його сторінці у Facebook.
  • Денисов з травня 2023 року є директором медіа, маркетингу та спонсорства Полісся.
  • Підопічні Юрія Максимова пішли на перерву, перебуваючи на другому місці в турнірній таблиці УПЛ. В активі команди 34 очки після 17 зіграних поєдинків.
  • У Дніпрі-1 Русол займає посаду виконавчого директора з квітня 2019 року.
  • Полісся розташовується на третьому місці, набравши 32 залікових бали.