Блогер про трансфер Брагару в «Динамо»: «Закликаю утриматися від прогнозів типу «новий Кабаєв»

Динамо Київ 11 Січня, 15:35 618
Блогер про трансфер Брагару в «Динамо»: «Закликаю утриматися від прогнозів типу «новий Кабаєв» | 19-27
Михайло Смоловий висловився про майбутній трансфер «Динамо» у вигляді хавбека «Чорноморця» Максима Брагару.

Багато запитань про Брагару, тож доведеться закінчувати УПЛ-детокс та малювати. Говорити зараз про перспективи Максима в Динамо передчасно. Це у випадку з дідом було зрозуміло головний наратив, а з часом стали очевидними його візія та інтерпретація гри. Яким бачить футбол Динамо Шовковський досі загадка, будь-яка проекція зараз подібна розкладу таро.

Але багато про що можна судити по тому, як Шовковський голосував на референдумі УФ: де, наприклад, найкращим тренером року визнав Максимова, а найкращим легіонером УПЛ ГТ киян назвав Бені Макуану. Це наштовхує на думку, що ідеї т.з. «дінамавскава футбола» з т.з. «бистримі фланґамі» геть не чужі Олександру Володимировичу. Тож привʼязувати та проектувати зараз Брагару на щось часів Реброва чи «раннього діда» (коли був набір гравців з достатнім квалітетом) сенсу жодного нема! Лише матчі Динамо на зборах продемонструють вектор розвитку, а перші 5-6 ігор УПЛ потім зафіксують нові орієнтири.

Висновок? Закликаю на 7-8 тижнів утриматися від прогнозів типу «новий Кабаєв» та сфокусуватися на сильних якостях Брагару. А вони в Максима є, бо робота з Григорчуком автоматично додає тобі балів за розуміння гри, яке відрізняється від більшості пропозицій на ринку.

Найближчим часом про ігрові якості Максима, мабуть, періодично і говоритимемо.