Світовий футбол 13 Січня, 20:04 258
Неймовірний переможний м’яч Безуса, розгром, пенальті і автогол: «Омонія» з ексдинамівцем влаштували феєрію | 19-27
У матчі 19-го туру чемпіонату Кіпру «Омонія» приймала «Доксу». Команда українського півзахисника Романа Безуса здобула розгромну перемогу (5:1).

У суботу, 13 січня, Омонія приймала Доксу в поєдинку 19-го туру чемпіонату Кіпру.

Матч між одним з лідерів чемпіонату, кольори якого захищає український хавбек Роман Безус, та аутсайдера дивізіону видався щедрим на голи.

Рахунок у поєдинку вже на сьомій хвилині точним ударом відкрив Лоїзос Лоїзу. За вісім хвилин своїм голом відзначився й сам Безус. Роман прийняв передачу з лівого флангу в центр та дальнім обвідним ударом поклав м'яч у нижній кут воріт суперника.

Після цього за господарів голами відзначилися Йоанніс Кусулос та Андронікос Какуліс, який реалізував пенальті. На 45+2-й хвилині Омонія знову забила, однак цього разу вже у власні ворота. Прикре взяття воріт внесено до активу Адам Меттьюса.

На 69-й хвилині шостий голом у зустрічі забив Велько Симич, який і встановив підсумковий рахунок матчу.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Константінос Фотіу зафіксував розгромну перемогу команди Безуса.

Чемпіонат Кіпру. 19-й тур

Омонія – Докса – 5:1 (4:1)

Голи: Лоїзу, 7, Безус, 15, Кусулос, 18, Какуліс, 40 (пенальті), Меттьюс, 45+2 (автогол), Симич, 69

• Безус в цьому сезоні зіграв у 21 зустрічі в усіх змаганнях, забив дев'ять м'ячів та чотири результативні передачі.
  • Омонія має в активі 38 очок та посідає третю сходинку в турнірній таблиці кіпрського чемпіонату.
  • У наступному матчі 18 січня команда Безуса зіграє в рамках 1/8 фіналу Кубка Кіпру проти Іпсонаса. Початок гри о 19:00 за київським часом.
  • З 2013 по 2015 рік Роман грав за київське Динамо: 47 матчів, п'ять голів, три асисти.