«Дармштадт» – «Боруссія» Д 0:3. Шедевр Мукоко та результативне повернення Санчо

Світовий футбол 13 Січня, 21:39 229
«Дармштадт» – «Боруссія» Д 0:3. Шедевр Мукоко та результативне повернення Санчо | 19-27
«Дортмунд» легко розібрався з аутсайдером Бундесліги

Бундесліга, 17-й тур

Дармштадт, Белленфалтор

Дармштадт – Боруссія Д 0:3

Голи: Брандт 24, Ройс 77, Мукоко 90+2

Дармштадт: Шуен, Бадер (Вільхельмсон, 46), Кларер, Магліца, Рідель, Карич, Голланд, Франьїч, Кемпе (Мюллер, 87), Скарке (Циммерманн, 87), Пфайффер (Торзьєлло, 87)

Боруссія Д: Кобель, Меньє, Шлоттербек (Зюле, 88), Джан, Матсен, Забітцер, Брандт (Ройс, 55), Озджан, Мален (Рейна, 88), Байно-Гіттенс (Санчо, 55), Фюллькруг (Мукоко, 81)

У першому таймі господарі жодного разу не потурбували Кобеля, а ось після перерви швейцарському голкіперу довелося зробити диво-сейв. Після подачі з кутового Пфайффер бив головою майже впритул. Голкіпер Дортмунда встиг відреагувати та відбити ногою. Феноменальний порятунок.

Головною ж подією другого тайму стала поява Джейдон Санчо. Англієць не грав з кінця серпня і приїхав до Борусії реанімувати кар'єру. Було помітно, що тренера не поставили йому жорстких тактичних завдань – хавбек часто змінював позиції лінії атаки. У підсумку йому вистачило 20 хвилин на полі, щоби результативно відзначити свій дебют. Санчо отримав передачу від Малена у зоні правого напівфлангу та прострілив упоперек Ройсу. Завдання у капітана «джмелів» було надзвичайно легким - Марко добив у порожні ворота, подвоївши перевагу своєї команди.