«Були погрози з пістолетом»: Хацкевич – про шокуючу історію в кіпрському клубі, де власник росіянин

Світовий футбол 14 Січня, 17:54 348
«Були погрози з пістолетом»: Хацкевич – про шокуючу історію в кіпрському клубі, де власник росіянин | 19-27
​Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич розповів про свій досвід роботи у кіпрському Карміотиссі, яким володіє бізнесмен з росії Дмитро Пунін.

Олександр Хацкевич, останнім місцем роботи якого був скромний кіпрський клуб Карміотисса, розповів дуже цікаву історії, а саме, що він відмовився брати участь у договірному поєдинку.

Після того, як Хацкевич не пристав на пропозицію спортивного директора Карміотисси, білоруському фахівцю навіть погрожували зброєю!

«Були погрози з пістолетом. Я їхав на тренування, а мене не пускали, ніби в 90-ті потрапив. Вони ж мене не звільнили, і я сказав, що їду на тренування.

Чим закінчилося? Ми підписали те, що було зазначено в контракті. Я кажу: «Ось папір. Якщо розірвання за вашою ініціативою, то там прописана сума. Мені сказали постояти і буквально через півгодини привезли гроші, я розписався і все», — розповів Хацкевич в інтерв'ю Youtube-каналу «Жизнь-малина».
  • Олександр Хацкевич тренував київське Динамо з 2 червня 2017 року по 14 серпня 2019 року.
  • На чолі столичного гранда білоруський фахівець виграв два Суперкубки України 2018 та 2019 років.
  • Наставник також працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.
  • Білорус знаходиться без роботи з осені 2022 року після того, як пішов з посади головного тренера кіпрського Карміотісса.
  • На чолі острівного клубу фахівець пропрацював всього два місяці: шість матчів