Світовий футбол 14 Січня, 18:09 847
Миколенко із закривавленим обличчям допоміг «Евертону» зіграти внічию з «Астон Віллою» | 19-27
Шостий матч без перемог.

АПЛ. 21-й тур

Евертон – Астон Вілла – 0:0

Команда Віталія Миколенка зуміла вкрасти очки в головної сенсації сезону – Астон Вілли, яка демонструє фантастичні результати та йде у вехній трійці лідерів.

На 18-й хвилині бірмінгемці зуміли вийти вперед завдяки неймовірному пострілу Алекса Морено. Однак у гру втрутився ВАР та скасував забитий м'яч через офсайд.

Поки підопічні Емері оговтувались від рішення арбітрів, Евертон отримав фантастичний гольовий момент. Нападник Калверт-Льюїн вискочив віч-на-віч із голкіпером, але не зміг обіграти чемпіона світу Еміліано Мартінеса.

Гравці Евертона так відчайдушно віддавались грі, що лікарям двічі доводилось зупиняти їм кровотечі. Спочатку обличчя розбив центральний оборонець Тарковскі, а на старті другого тайму розсічення брови отримав українець Віталій Миколенко, який догравав поєдинок в медичній пов'язці.

Наприкінці матчу закривавлений Миколенко здійснив здійснив неймовірний сейв та врятував свою команду від пропущеного голу. Гравець Астон Вілли впритул розстрілював ворота мерсисайдців, проте українець кинувся у підкаті та завадив м'ячу залетіти у сітку.

На 88 хвилині Дукуре впевнено реалізував вихід один на один, однак ВАР віддав борг гостям та скасував забитий м'яч півзахисника.

У підсумку матч запам'ятався величезною кількістю єдиноборств, але закінчився без забитих голів. Нічия залишає Астон Віллу на третій сходинці, а Евертон посідає 17 місце.