Світовий футбол 14 Січня, 21:09 504
Невиразний матч Довбика з Циганковим і всієї «Жирони». Відомі оцінки українців за гру Ла Ліги | 19-27
Високих балів немає.

«Жирона» у матчі 20-го туру Ла Ліги не змогла перемогти аутсайдера чемпіонату «Альмерію» - 0:0.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі, й загалом провів на полі 67 хвилин. Його оцінки від аналітичних порталів WhoScored і Sofascore - 6,1 та 6,4 відповідно. Артем жодного разу не завдав удару по воротах, віддав 4 точні паси з 9-и, виграв лише одне єдиноборство з 5-и, а також 11 разів втратив м'яч.

Віктор Циганков вийшов на поле на 57-ій хвилині. За відведений час гравець зумів торкнутися більше разів м'яча за Довбика, віддати 11 пасів, 9 з яких точні, 1 ключовий пас, 1 вдалий лонгбол, виграти 4 дуелі з 6-и, двічі відібрати м'яч у суперників та 5 разів його втратити. Оцінки півзахисника - 6,6, і 6,9.