Віталій Пономарьов: «Кардинальних змін у «Русі» не буде»

Футбол України 15 Січня, 17:47 150
Віталій Пономарьов: «Кардинальних змін у «Русі» не буде» | 19-27
Головний тренер львівського «Руху» Віталій Пономарьов розповів трансферні новини своєї команди.

Філософія «Руху» — довіра вихованцям клубної Академії та надання їм ігрової практики. Юніори, які своєю грою заслужили бути в першій команді, отримають свій шанс проявити себе і зіграють на зборах. Не виключено, що на збори поїдуть крім гравців з «Руху U-19» поїдуть й деякі молодші вихованці Академії.

Щодо новачків, то зараз ведуться перемовини, але рано говорити про конкретні речі. Ще раз хочу наголосити, що наш основний вектор — дати можливість власній молоді грати за «Рух» і ми не збираємося відмовлятись від цих принципів. Також можливо, що хтось покине команду взимку, але наразі команда працюватиме у тому ж складі, що й в першій частині сезону.

Кардинальних змін не буде, бо в нас є свій ігровий стиль і ми не плануємо від нього відходити. Необхідно його вдосконалювати, аби мати більшу перевагу над суперниками. У команді зібрані молоді футболісти, які ще мають прогресувати. З часом і отриманим досвідом вони покращать свої ігрові та психологічні якості. «Рух» й надалі має грати з позиції сили. Для цього необхідно аналізувати кожен свій матч, власні дії, суперника, але при цьому не відходити від своїх принципів, — сказав Пономарьов.