Фанат «Мілана» подав до суду на двох гравців «Інтера»

Світовий футбол 15 Січня, 20:27 160
Фанат «Мілана» подав до суду на двох гравців «Інтера» | 19-27
Футболістів звинувачують у втручанні в особисте життя.

Фанат «Мілана» подав до суду на двох гравців міланського «Інтера», одним з яких є Марко Арнаутович. Їх звинувачують у втручанні в особисте життя і застосуванні насильства.

Інцидент трапився в ніч із 6 на 7 січня в міланському нічному клубі Hollywood. Вдень 6 січня «Інтера» в рамках Серії А обіграв «Верону» 2:1, і тієї ночі в нічному клубі відпочивало багато гравців обох команд. Там же відпочивав і потерпілий.

Ближче до ранку фанат «Мілана» захотів розплатитися за своїм рахунком і увімкнув ліхтарик на телефоні, щоб краще розглянути чек. Футболісти побачили це і подумали, що вболівальник вирішив їх сфотографувати.

Арнаутович разом зі ще одним гравцем «Інтера» вивели чоловіка на вулицю, відібрали в нього телефон і почали перевіряти його фотогалерею та соцмережі. Вони не знайшли там жодних компрометуючих фото, проте знайшли безліч фотографій в атрибутиці «Мілана», після чого почали ображати його на ґрунті його фанатських уподобань.

Наприкінці футболісти пригрозили чоловікові, сказавши йому:

«Думаю, ти розумієш, що з тобою станеться, якщо ти вирішиш піти проти нас».

Чоловік одразу після цього вирушив у поліцію і написав заяву. З телефону зняли відбитки пальців, за якими ідентифікували гравців «Інтера».

За тиждень потерпілий знову прийшов у той самий нічний клуб, але його не пустили всередину, заявивши, що, поки він не забере заяву, вхід для нього заборонений.