Динамо Київ 15 Січня, 22:02 1273
Гармаш визначився з новою командою: Вацко розповів, у якому клубі продовжить кар’єру ексхавбек «Динамо» | 19-27
​Колишній півзахисник київського Динамо та національної збірної України Денис Гармаш знаходиться на фінішній прямій на шляху до переходу в харківський Металіст 1925.

Колишній півзахисник Динамо Денис Гармаш дуже близький до переходу в Металіст 1925. За інформацією коментатора Віктора Вацка, між футболістом та харківським клубом вже існує попередня угода.

Новий головний тренер команди Віктор Скрипник розраховує на 33-річного футболіста. Також джерело додає, що Металіст 1925 був близьким до підписання іноземних гравців, але після кількох масованих атак росії на Україну ці виконавці відмовилися від переходу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Гармаш не поїде на зимові збори разом з Осієком.

• Востаннє на полі у футболці Осієка хавбек з'являвся 30 вересня у програному матчі з ФК Славен (0:1).
  • За хорватську команду, з якою має контракт до літа 2024 року, Денис зіграв 167 хвилин у чотирьох матчах.
  • Гармаш виступав за київське Динамо з 2007 по 2023 рік, маючи перерву у вигляді піврічної оренди в турецький Різеспор (2020).
  • За біло-синіх Денис відіграв 361 матч, забив 54 голи, оформив 45 асистів та виграв 11 трофеїв.
  • Transfermarkt оцінює вартість 33-річного хавбека в 600 тисяч євро.