Захисник «Жальгіріса» Мазур: «Якщо з «Динамо» серед ночі зателефонують, зберусь і поїду»

Динамо Київ 16 Січня, 11:36 1073
Захисник «Жальгіріса» Мазур: «Якщо з «Динамо» серед ночі зателефонують, зберусь і поїду» | 19-27
Вихованець київського «Динамо» та захисник «Жальгіріса» Мирослав Мазур висловився про свій рідний клуб.

– А ви стежите за Динамо зараз?

– Так, звичайно, дивлюсь кожну гру.

– Після призначення головним тренером Олександра Шовковського гра команди змінилася?

– Мені подобається, що почали прогресувати в обороні, поменшало помилок. Більше впевненості у гравців з'явилося. Про що говорити, прийшов Шовковський – і команда виграла всі матчі.

– Особливо багато центру захисту помилявся на початку сезону. Вам хотілося б допомогти команді?

– Так, я дивився. Звичайно, мені хотілося б повернутися до складу Динамо (Київ), якби була така можливість, я б обов'язково нею б скористався. Потрібно розуміти рівень команди. Це моя міні-мрія, одна з них – грати там, де починав. Я у п'ять років прийшов у Динамо. Грав до 18. Потім так склалося карти, що довелося піти. Але це, знаєте, у серці живе. Динамо – воно у серці. Завжди хотілося б повернутися, а там як складеться.

– Я читав, що ви хочете грати лише у Європі. А якщо прийде запрошення з українського клубу?

– На даний момент для мене в Україні є лише один клуб – Динамо (Київ). Якщо мені з цього клубу серед ночі зателефонують, я того ж дня зберусь і поїду.

– Цього сезону в центрі захисту Динамо іноді грав Крістіан Біловар. Він у команді, бо має особливі стосунки з родиною президента Ігорем Суркісом?

– Дивіться. Я не люблю оцінювати гравця за тією чи іншою грою. Я не дуже люблю говорити про футболістів, які грають на моїй позиції. Скажімо так, я ж теж не Серхіо Рамос, хоча до цього прагну :-)

– У динамівському дублі ви грали з багатьма футболістами. Хто запам'ятався більше за інших?

– Шапаренко – дуже добрий футболіст, здорово виглядав до травми. Тепер він повернувся, і, гадаю, він ще своє покаже. Він точно – гравець топ-рівня.

– Шапаренко вже готовий зробити новий крок і перейти в новий чемпіонат?

– Важко сказати. Після травми йому потрібно знайти себе. У нього це вже виходить від гри до гри. Якщо він до літа поверне собі колишню форму, то, гадаю, влітку в нього буде багато пропозицій.

– Ви очікували, що Віктор Циганков так добре заграє в Іспанії?

– Він завжди виділявся. Навіть у академії, хоч і був 1997 року, але грав за 1996. Ще тоді всі розуміли, що це буде футболіст гарного рівня. Після того, як пішов Ярмоленко, він взяв на себе його роль, став одним із лідерів. А коли Вітя пішов до Жирони, казали, що двадцять Циганкових коштують як один Мудрик. Але Циганков перейшов і відразу заграв, подивіться на його рівень. Не думаю, що він сильно поступається Мудрику.

– Олександр Тимчик завжди виділявся своєю швидкістю?

– Так. Завжди, про нього говорили, що він біжить, і землі не торкається :-)