Анрі хотів забрати нагороду Мессі на FIFA The Best – легендарний француз вишукано потролив принципового суперника

Світовий футбол 16 Січня, 15:50 115
Анрі хотів забрати нагороду Мессі на FIFA The Best – легендарний француз вишукано потролив принципового суперника | 19-27
Легенда Арсенала та збірної Франції Тьєррі Анрі запалив на церемонії FIFA The Best, коли Ліонель Мессі не вийшов за своєю нагородою.

Найкращим гравцем світу за версією ФІФА у 2023 році став Ліонель Мессі, проте аргентинець не прибув на церемонію нагородження. Трофей не було кому забрати, через що ведучий заходу, Тьєррі Анрі, жартома вирішив присвоїти нагороду собі.

«Переможця тут сьогодні немає. Ну тоді я візьму, можна? У мене є мінімум дві причини зробити це. По-перше, я ніколи не вигравав цю нагороду. По-друге, ти ж фанатка Тоттенхема? (Анрі звернувся до ведучої церемонії – прим.) Ви ж просто не знаєте, як це – вигравати трофеї», – сказав Анрі зі сцени. Слід зазначити, що Тьєррі є легендою Арсенала, а Тоттенхем – принциповий суперник «канонірів».

Додамо, що Мессі здобув нагороду найкращому гравцю за версією ФІФА вже 8-й раз – стільки ж разів він вигравав «Золотий м'яч».