Як таке можливо? Гравець Марокко забив гол вже після своєї заміни

Світовий футбол 18 Січня, 10:16 183
Як таке можливо? Гравець Марокко забив гол вже після своєї заміни | 19-27
Ен-Несірі допоміг команді розгромити Танзанію на Кубку африканських націй 2023.

17 січня відбувся матч 1-го туру групи F на Кубку африканських націй 2023 між збірними Марокко та Танзанії. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь півфіналістів ЧС-2022.

Курйозний випадок трапився на 80-й хвилині гри. Форвард «Севільї» Юссеф Ен-Несірі забив 3-й гол для Марокко.

Однак арбітр спочатку скасував взяття воріт, а потім пішов перевіряти епізод за допомогою VAR. У цей момент Юссефа замінили на Хакіма Зієша.

Лише через три хвилини головний суддя зарахував гол Ен-Несірі. У результаті нападник відсвяткував гол перебуваючи на лаві запасних.

Зазначимо, що у цьому поєдинку за Танзанію грав футболіст донецького «Шахтаря» Новатус Міроші. Він отримав другу жовту картку на 70-й хвилині зустрічі та був вилучений з поля.