Олег Шандрук: «Переконаний, що новачки загострять конкуренцію в Вересі»

Футбол України 19 Січня, 17:22 172
Олег Шандрук: «Переконаний, що новачки загострять конкуренцію в Вересі» | 19-27
Головний тренер рівнян розповів про міжсезоння

Сьогодні ввечері футболісти «Вереса» вирушать на турецький збір.

Новий головний тренер «Вереса» Олег Шандрук в розмові з кореспондентом Sport.ua поділився своїми враженнями від першого домашнього етапу підготовки до весняної частини сезону:

– Основна увага приділялася біговій та силовій підготовці. Все ж, вдалося провести одну двосторонню гру за незвичним форматом: 3 тайми по 12 хвилин, аби підопічні відчули м'яч та й потенційних новачків необхідно було переглянути на футбольному полі. Зіграти ще одну «двосторонку» завадили погодні умови.

– Під час першого домашнього етапу підготовки «Верес» встиг підписати відразу трьох зимових новобранців.
– Переконаний, що Олександр Mельник, Mаксим Сміян та легіонер Mарко Mрвалевич загострять конкуренцію за місце в старті, а зважаючи на молодість цих гравців, то в них є всі шанси в «Вересі» прогресувати й претендувати на провідні ролі.

– В розташуванні «Вереса» перебував й потенційний новачок з Фінляндії.
– Він виявився не сильнішим за тих опорних півзахисників, що вже є в «Вересі», тому й відмовилися від його послуг.

– Mожна сказати, що на цьому селекційна робота в «Вересі» завершена?
– Ні, розраховуємо ще на двох новачків. Докладаємо зусиль, аби кількох футболістів переглянути на зборі в Туреччині, хоча не виключений варіант, що після повернення додому когось візьмемо в оренду.

Час і можливості для маневру ще є.

– Це для Вас перший досвід керівництва командою елітного дивізіону. Щось було незвичним?
– Ні, все що планували-виконали. Відчувалося, що в колективі - чудовий мікроклімат, всі горіли бажанням, аби кожне тренування проходило якомога якісніше.

– Хто Вам допомагає в тренувальному процесі?
– Роман Гандзин, Олег Герасимюк та Юрій Кособуцький, що відповідає за підготовку воротарів. Найближчим часом визначимося з тренером-аналітиком.

– Тоді наостанок: чого чекаєте від турецького етапу підготовки?
– Передусім, щоб примхи погоди не перешкоджали в тренувальному процесі. Заплановано багато спарингів й важливо, аби всі вони відбулися. Потрібна ігрова практика. Дуже кортить, аби обійшлося без травм. В чемпіонаті УПЛ у «Вереса» кожен матч – фінальний. Слід виправляти турнірне становище.