Світовий футбол 20 Січня, 16:59 170
Кубок Азії: Південна Корея врятувалася у доданий час – нічия в матчі лідерів з двома автоголами | 19-27
​Йорданія та Південна Корея 20 січня зіграли в другому турі Кубка Азії.

Кубок Азії, 2 тур

Група E

Йорданія – Південна Корея – 2:

• Голи: Юнг-Ву Парк, 37 (авт), Аль-Наймат, 45+6, – Хин Мін Сон, 9 (пен), Аль-Араб, 90+1 (авт)

У другому турі Кубка Азії зустрілися лідери групи E – Південна Корея та Йорданія виграли свої стартові матчі на турнірі. Переможець звітної гри практично гарантував собі участь у плей-офф.

Рахунок відкрила команда Юргена Клінсманна. Вже на 9-й хвилині Хин Мін Сон ефектно виконав пенальті та вивів Південну Корею вперед. Втім, ще до перерви Йорданія перевернула гру. Спершу Юнг-Ву Парк вразив власні ворота, а в доданий час Аль-Наймат потужним ударом поцілив у дальній кут.

Південна Корея відігралася лише за кілька хвилин до фінального свистка. На 90+1 хвилині Аль-Араб невдало підставив ногу під удар суперника. Автогол, який подарував команді Клінсманна нічию. 2:2 – у обох команд після двох турів по 4 очки і хороші шанси на плей-офф. Йорданія лідирує завдяки кращій різниці голів.

Сьогодні, 20 січня, у цій групі відбудеться ще один матч. Бахрейн зіграє з Малайзією.