​Тарас Степаненко: «Динамо» — бренд українського футболу, у них завжди амбіції на чемпіонство»

Динамо Київ 21 Січня, 11:18 328
​Тарас Степаненко: «Динамо» — бренд українського футболу, у них завжди амбіції на чемпіонство» | 19-27
Капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував чемпіонську гонку в сезоні УПЛ 2023/24.

«Я не люблю робити якісь прогнози, бо моя справа — грати у футбол і показувати результат. Але я скажу, що всі команди, які зараз у верхній частині таблиці, мають амбіції і бажання вигравати. Буде боротьба за чемпіонство дуже сильна.

Ми бачимо, що і «Полісся» підсилюється, і «Кривбас» дуже голодний до перемог. Вони стрімко біжать вперед. «Динамо» — це бренд українського футболу, у них завжди амбіції на чемпіонство. І, звісно, «Шахтар». У нас завжди завдання — посісти перше місце.

Чим більше команд будуть боротися за чемпіонство, за призові і за єврокубкові місця, тим буде краще для УПЛ. Ми бачимо, що наразі втрачаємо багато очок у таблиці коефіцієнтів УЄФА, а це дуже впливає на рівень українського футболу. Через це ми не зможемо потім виступати напряму у групі Ліги чемпіонів чи Ліги Європи, а це дуже важливо.

Це і гроші для українських клубів, і статус. Ми маємо в цьому плані прибавляти. Чим сильніший український чемпіонат, тим більше шансів, що у Європі ми теж будемо здобувати очки. Так, в цьому році вже більше команд борються за титул в Україні, але треба ще багато працювати, щоби й інші команди дотягували до цього рівня», - сказав Степаненко.