Динамо Київ 21 Січня, 12:43 407
Хацкевич дебютував у Заглембе: екстренер «Динамо» невдало розпочав роботу в польській команді | 19-27
​Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич провів дебютний поєдинок на чолі своєї нової команди Заглембе (Сосновець). Білорус розпочав з поразки.

Контрольна гра

МФК Ружомберок – Заглембе (Сосновець) – 2:1 (1:1)

• Голи: Ларвінчик, 44 Масло, 60 – Фабрі, 5

У вівторок, 16 січня, колишній тренер київського Динамо Олександр Хацкевич був представлений у ролі наставника першолігового польського Заглембе (Сосновець).

А вже у суботу 50-річний білоруський фахівець дебютував у ролі головного тренера в контрольній зустрічі проти МФК Ружомберок, який представляє елітний дивізіон Словаччини (восьме місце).

Рахунок у грі відкрив словацький нападник польської команди Марек Фабрі вже на п'ятій хвилині гри. Проте на перерву команди йшли вже за нічийного результату – гол в активі Самуеля Лаврінчика.

На 60-й хвилині другий гол для Ружомберока забив Ян Масло, встановивши підсумковий результат матчу.

• У середу, 24 січня, підопічні Хацкевича зіграють в Сосновці проти команди третьої ліги Польщі Рекорд (Бельсько-Бяла). Початок поєдинку запланований на 12:00 за київським часом.
  • Заглембе посідає останнє місце в турнірній таблиці другого польського дивізіону.
  • Хацкевич був головним тренером київського Динамо з 2017 по 2019 рік: 105 матчів, 62 перемоги, 24 нічиї, 19 поразок.