«Реал» без Луніна здійснив епічний камбек у матчі проти аутсайдера Ла Ліги

Світовий футбол 21 Січня, 19:50 274
«Реал» без Луніна здійснив епічний камбек у матчі проти аутсайдера Ла Ліги | 19-27
В матчі 21-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал, за який грає український воротар Андрій Лунін, приймав Альмерію.

Поєдинок закінчився перемогою господарів з рахунком 3:2.

Андрій Лунін залишився на лаві запасних Реалу в матчі іспанського чемпіонату проти Альмерії, поступившись місцем у воротах Кепі Аррісабалазі.

Вже в першій атаці Альмерія, яка є останньою командою в Ла Лізі, відкрила рахунок. Рамазані забив, відгукнувшись на пас у штрафному майданчику. Він відправив м'яч під ліву стійку. Відзначимо, що Кепа міг впоратися із цим ударом, але не вийшло.

В кінцівці тайму гості неочікувано подвоїли перевагу. Гонсалес швидко опинився на м'ячі, який відскочив після боротьби. Він сильно пробив, не зважаючи на відстань, і влучив у самісіньку дев'ятку.

Реал зумів швидко забити у другій половині поєдинку. Молода зірка мадридців Беллінгем холоднокровно реалізовував одинадцятиметровий удар. Він надіслав м'яч у сітку, пробивши низом по центру воріт.

Через десять хвилин вершкові зрівняли рахунок. Вінісіус відгукнувся на ювелірну поперечну передачу в штрафний майданчик і заніс м'яч у сітку воріт.

Відзначимо, що команди могли забивати набагато більше м'ячів, однак система ВАР скасувала два голи.

На 99-й хвилині матчу Реал зумів вирвати перемогу. Беллінгем завдав перспективного удару, після якого м’яч влучив у стійку та відскочив назад у поле. Карвахаль підхопив його в штрафному майданчику та швидко пробив у правий нижній кут воріт.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Реала із рахунком 3:2.