Андрій Воробей: «40 мільйонів за Судакова? Він приблизно стільки і коштує»

Футбол України 22 Січня, 15:39 151
Андрій Воробей: «40 мільйонів за Судакова? Він приблизно стільки і коштує» | 19-27
Екс-форвард «Шахтаря» – про майбутнє Георгія Судакова

Колишній форвард «Шахтаря» Андрій Воробей прокоментував рішення клубу не продавати Георгія Судакова в січні за 40 мільйонів євро:

«Така політика клубу. Якщо «Шахтар» вважає, що зможе продати Судакова дорожче, то, значить, це правильне рішення. Може, агенти щось знають, чого не знаємо ми.

З іншого боку, 40 мільйонів на дорозі не валяються – це не маленькі гроші. Якщо брати з боку гравця, то Судакову треба прогресувати і йти в сильніший чемпіонат. Час покаже, яке це було рішення – правильне чи ні.

Гравця потрібно продавати на піку його слави, тим більше після Ліги чемпіонів, де Судаков провів непогані матчі. Незрозуміло, який він матиме вигляд навесні.

Чи не зіграє кейс Мудрика злий жарт із Судаковим, що клуби боятимуться платити такі гроші за українців? Думаю, ні. «Челсі» сам бачив, кого бере. Мудрика їм же не привезли в закритій валізі, вони його вели.

Якщо Судаков буде потрібен «Наполі» або іншому клубу, буде підходити під їхню схему, то вони не тільки 40 мільйонів, а й 50 вивалять.

Який клуб може заплатити за нього 40 мільйонів євро? Напевно, тільки клуби АПЛ. Там крутяться хороші гроші. Я не беру Саудівську Аравію, тому що Судаков навряд чи туди захоче йти, хоча чемпіонат розвивається.

40 мільйонів – це дуже хороші гроші. Він приблизно так і коштує. За таку суму можна було б і продати, але це вирішувати «Шахтарю».