Світовий футбол 22 Січня, 23:07 280
«Інтер» драматично здолав «Наполі» у фіналі Суперкубка Італії – чемпіони світу організували гол на 90+1 | 19-27
«Наполі» та «Інтер» розіграли Суперкубок Італії 2023 року.

Суперкубок Італії-2023, фінал

Наполі – Інтер – 0:1

• Гол: Мартінес, 90+1
  • Вилучення: Сімеоне, 60 (Н)

Італійці вирішили взяти приклад з іспанців, розширивши Суперкубок до 4 команд. У фіналі зійшлися чемпіон та володар Кубка. На стадії півфіналу Наполі розгромив Фіорентину 3:0, а Інтер те саме зробив з Лаціо. Другий рік поспіль турнір приймала Саудівська Аравія.

Перший тайм однозначно за Інтером, хоча моментів було небагато. Дімарко приклався з дальної відстані і схибив на кілька дециметрів. Коли ж Лаутаро нарешті забив, арбітри зафіксували офсайд.

Наполі створив єдину нагоду в дебюті другого тайму. Кварацхелія крутив під дальню стійку, проте Зоммер кінчиками пальців перевів на кутовий. Незабаром становище партенопейців стало ще гіршим. Джованні Сімеоне нічим не запам'ятався в атаці, тому вирішив потрапити в протокол методами свого брутального батька Дієго. Форвард Наполі нахапав дві жовті за 5 хвилин і пішов відпочивати достроково.

Регламент Суперкубка Італії не передбачає екстратаймів, тому чемпіону залишалося витримати півгодини до серії пенальті. Все йшло добре до 5 компенсованих хвилин. Трофей Інтеру принесла зв'язка чемпіонів світу. Бенжамен Павар підключився правим флангом і викотив простріл на Лаутаро Мартінеса, який у падінні розстріляв ворота Наполі.

1:0 – Інтер виграв третій поспіль і загалом свій восьмий Суперкубок Італії. Більше лише у Ювентуса (9). «Нерадзуррі» додали собі настрою перед головними завданнями сезону – битвою за Скудетто і плей-офф Ліги чемпіонів.