Київське «Динамо» в Туреччині: промова Шовковського, програма Ярмоленка, все більше голкіперів

Динамо Київ 23 Січня, 12:03 15019
 Київське «Динамо» в Туреччині: промова Шовковського, програма Ярмоленка, все більше голкіперів | 19-27
Київське «Динамо» в Туреччині: промова Шовковського, програма Ярмоленка, все більше голкіперів.

Київське «Динамо» у понеділок, 22 січня, розпочало тренування на зборі в Туреччині.

Як і минулої зими, підготовку до весняної частини команда проводить у популярному серед футбольних клубів регіоні поблизу Анталії. Цьогоріч безпосередньо поруч із основною командою, на спільній території сусідніх готелів, базується і юнацька команда «Динамо».

Нагадаємо, динамівські команди прибули до Анталії у неділю пізно ввечері, провівши у дорозі цілий день. Тож головним завданням після тривалого переїзду було відновити сили задля плідної роботи у стартовий день збору.

У перший же день команда Олександра Шовковського провела два тренування на футбольному полі. До речі, поле знаходиться безпосередньо на території готелю «біло-синіх». Поруч із киянами на сусідньому полі до весняної частини сезону готується болгарський «Левскі».

Ранкове заняття розпочалося із мотиваційної промови Олександра Володимировича, який окреслив план роботи та цілі команди на цей тривалий зимовий збір. Тренер наголосив на важливості дисципліни, самовіддачі та мотивації кожного гравця, який є частиною команди та мріє про загальний успіх колективу. А завершилася промова привітаннями іменинників – Олександра Тимчика, який відзначив день народження кілька днів тому, а також Руслана Нещерета, іменини якого припали на перший день збору. Обидва отримали від команди подарунки у вигляді пам’ятних футболок, а партнери організували для них традиційний «коридор пошани».


Робота на полі почалася з інтенсивної розминки, під час якої гравці працювали з фітнес-стрічками, виконували вправи на розтяжку, а також бігові вправи. Основна ж робота з м’ячами була присвячена передачам та утриманню м’яча у квадратах. За окремою програмою, але вже на полі, працює Андрій Ярмоленко, який продовжує відновлення після операції. Поки Андрій виконує бігову роботу під керівництвом тренера-реабілітолога. Також окремо від загальної групи у перший день під керівництвом тренера з фізичної підготовки займалася група гравців, які набирають оптимальну форму. Тож поки футболісти отримають різний ступень навантажень.

Якщо під час ранкового тренування у розпорядженні тренера з воротарів Михайла Михайлова працювали три голкіпери, то ввечері їх було п’ятеро. До воротарської групи долучився Георгій Бущан, який не брав участі у ранковому занятті, а також воротар юнацького складу киян В’ячеслав Суркіс.

Вечірня сесія видалася насиченою ігровими вправами. Поки воротарі відточували свою майстерність успеціальних вправах, польові гравці працювали над передачами та контролем м’яча на заздалегідь розмічених тренерським штабом обмежених ділянках поля. Далі слідувала цікава вправа на невеликому полі, проте з великими воротами – поділившись на дві команди, польові гравці могли пасувати вперед та бити по воротах лише головою.

Також команда працювала над швидкими атаками у трійках – ця вправа була одною з найінтенсивніших. А завершилося заняття міні-турніром трьох команд, традиційним для зборів. Перший на цьому зимовому зборі міні-турнір виграла команда у зелених манішках, а автора чемпіонського м’яча Антона Царенка партнери у буквальному сенсі носили на руках. Другий день на зимовому зборі обіцяє бути не менш насиченим – на команду так само чекає два тренування на зеленому газоні.