«Челсі» забив 6 м'ячів і вийшов у фінал Кубка ліги. Мудрик зіграв перший тайм

Світовий футбол 24 Січня, 00:04 272
«Челсі» забив 6 м'ячів і вийшов у фінал Кубка ліги. Мудрик зіграв перший тайм | 19-27
Увечері 23 січня відбувся другий матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому зустрічалися «Челсі» та «Міддлсбро».

Команди грали у Лондоні на стадіоні Стемфорд Брідж. У першій грі сині мінімально програли з рахунком 0:1.

У другому матчі Челсі розгромив суперника з рахунком 6:1.

Голи у переможців забили: Енцо Фернандес, Аксель Дісасі, Коул Палмер (дубль), Ноні Мадуеке плюс один автогол. Суперники забили гол престижу наприкінці матчу.

У складі синіх із перших хвилин грав український вінгер Михайло Мудрик. Він отримав жовту картку на 12-й хвилині та був замінений у перерві.

Суперником Челсі у фіналі стане Фулхем або Ліверпуль, які зіграють другий матч 24 січня (перша гра – 1:2)

Кубок англійської ліги

1/2 фіналу, 23 січня

Челсі – Мідлсбро – 6:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Хаусон, 15 (автогол), Фернандес, 29, Дісасі, 26, Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 – Роджерс, 88