Легіонер «Вереса»: «Не боявся їхати в Україну. Більше хвилюються батьки»

Футбол України 24 Січня, 21:43 197
Легіонер «Вереса»: «Не боявся їхати в Україну. Більше хвилюються батьки» | 19-27
Марко Мрвальєвич дав перший коментар після переходу в рівненський клуб.

Чорногорський нападник «Вереса» Марко Мрвальєвич дав перший коментар після переходу в рівненський клуб:

«Мені подобалося грати в Чорногорії. Але там на найвищому рівні я відіграв вже три роки, виграв практично все і хотів спробувати себе за кордоном. Українська ліга набагато сильніша, ніж чорногорська. Є команди, які регулярно грають у Лізі чемпіонів. «Шахтар», «Динамо»… Хочу випробувати себе на такому рівні.

Я не можу сказати, що я багато знаю про Україну. Лише деякі основні речі, які ми вивчали в дитинстві в школі. Знаю, що Київ є столицею, що в країні було 45 мільйонів жителів, що Україна має виходи до Чорного моря – такі базові знання. Звичайно, російська агресія і війна проти України – це катастрофа. Але я не боявся сюди їхати. Мої батьки, здається, хвилюються більше, ніж я. Я ж сподіваюся, що це припиниться, тому що це справді катастрофа.

Про свої сильні сторони у грі важко говорити об’єктивно. Але думаю, що я досить фактурний нападник і маю хороший відсоток реалізації. Моє завдання і завдання всієї команди – зберегти місце в УПЛ і я сподіваюся, що нам це вдасться. Щодо особистих цілей, то сподіваюся, що мені вдасться забити сім-вісім голів. Це було б ідеально».