Юнацька команда «Динамо» здобула перемогу в контрольному матчі

Динамо Київ 25 Січня, 17:29 372
Юнацька команда «Динамо» здобула перемогу в контрольному матчі | 19-27
У четвер, 25 січня, юнацька команда «Динамо» провела перший контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Контрольний матч

«Динамо» U19 – «Натерс» (Швейцарія) – 2:1

• Голи: Озимай (59, 86) – (14).

«Динамо» U19 (стартовий склад): Суркіс, Балаба, Сизонюк, Гусєв, Котуха, Іщенко, Редушко, Янчишин, Пашко, Маткевич, Лобко.

Заміни: Авраменко, Захарченко, Рибак, Дикий, Озимай, Осипенко, Білий, Калин, Кремчанін, Король.

Суперником підопічних Ігоря Костюка став швейцарський «Натерс».

На 14-й хвилині швейцарці вийшли вперед. Нападник вийшов віч-на-віч із Суркісом, голкіпер скоротив кут обстрілу, після чого м’яч влучив у стійку та вилетів у поле. На жаль, захисники не змогли зіграти на підбиранні, й інший футболіст «Натерса» все ж відправив м’яча у ворота – 0:1.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги швейцарського клубу. Зрівняти рахунок «біло-синім» вдалося на 59-й хвилині. Дикий отримав передачу на лівому фланзі, здавалося, що програє позицію опоненту, але зміг у падінні прострілити на лінію воротарського майданчика, звідки Озимай у дотик переправив м’яча до сітки – 1:1.

А на 86-й хвилині Озимай оформив дубль. Осипенко увірвався до штрафного майданчика, але захисник зміг вибити м’яча з-під ніг у нього. На щастя, м’яч відскочив прямо на ногу Володимиру, який у дотик пробив з-за меж штрафного майданчика точно в кут – 2:1.

У підсумку, юнацька команда «Динамо» з перемоги розпочинає ігрову програму навчально-тренувального збору в Туреччині.