Футбол України 25 Січня, 20:07 715
«Кривбас» здолав екс-клуб Реброва, нічия Ротаня і легенди «Динамо», жахіття «Чорноморця» триває: спаринги команд УПЛ | 19-27
​Відбулися зимові спаринги за участю 6 представників української Прем'єр-ліги.

Зимові збори, товариські матчі клубів УПЛ

Оболонь здобула розгромну перемогу над косовським Дукаджині. Побиття розпочали новачки «пивоварів» – Максим Грисьо і Олег Вишневський.

Оболонь – Дукаджині – 4:1

• Голи: Грисьо 38, Вишневський 44, Тарануха 67, Суханов 83 – Шабані 50 (пен.)

Кривбас не мав жодних проблем з чемпіоном Угорщини – Ференцварошем. Підопічні Вернидуба шокували екс-клуб Реброва подвійним ударом в дебюті другого тайму.

Ференцварош – Кривбас – 0:2

• Голи: Вакулко, 52, Соса, 58

Чорноморець продовжує нервувати своїх фанатів. Австрійський Альтах завдав одеситам четвертої поразки поспіль.

Чорноморець – Альтах – 0:2

• Голи: Бере, 29 (пен.), Нухіу, 60

СК Дніпро-1 розпочав турецькі збори з поразки Штурму. Команда Максимова пустила 2 голи до перерви і змогла відповісти лише одним від юного Ківінди.

СК Дніпро-1 – Штурм – 1:2

• Голи: Ківінда, 72 – Байрет, 12, Прасс, 30

Олександрія розписала нічию з Пахтакором, який тренує Максим Шацьких. Хлопці Руслана Ротаня довго були попереду завдяки голу Владислава Калітвінцева, проте під завісу пропустили – 1:1.

Олександрія – Пахтакор – 1:1

• Голи: Калітвінцев, 7 – Шевченко, 86 (аг)

Шахтар у другому товариському матчі на зимових зборах впевнено переміг представника Польщі Лех.

Після перемоги в грі з Пюніком донецький клуб тріумфував і в наступному спарингу. У товариському матчі Шахтар зустрічався із Лехом, що завершим першу частину сезону на третьому місці в турнірній таблиці Екстракляси.

Шахтар – Лех – 3:1

• Голи: Зубков, 22, Бондаренко, 42, Цуканов, 56 (п), – Гургуль, 67