Віктор Циганков - найгостріший гравець «Жирони» в Ла-Лізі

Світовий футбол 26 Січня, 11:27 211
Віктор Циганков - найгостріший гравець «Жирони» в Ла-Лізі  | 19-27
Михайло Смоловий не погоджується з тим, що останнім часом більшість лаврів дістається Довбику, а у Віктора починають рахувати голи та асисти, наче це єдине, що є у футболі.
«Модель очікуваної загрози (xThreat або xT) демонструє наскільки збільшує або зменшує ймовірність забити гол кожна дія футболіста на полі у володінні. Береться початкова точка дії (спринту з мʼячем, дриблінгу чи будь-якого типу передачі) та кінцева. За координатами початку/кінця обчислюється чи підвищує ця дія ймовірність забити гол чи, навпаки, зменшує.

Так от, якщо сумувати коефіцієнти гравців Жирони, то Віктор Циганков своїми діями створює найбільше очікуваної загрози - 0.45 хТ. Якщо простими словами, то Циганков дуже важливий гравець команди попри відсутність такої великої кількості результативних дій.

За 90 хвилин Віктор бере участь у 1.2 володіннях, що завершуються голом. Більше лише в Довбика - 1.3! Тож якщо Віктор не набиває великі стати голів і асистів, то приходимо до висновку, що Циганков дотичний до гольових атак на їх більш ранніх етапах. Щоб ще простіше, то Циганков долучається до понад 1 гольової атаки кожні 90 хвилин!».

  • В активі Циганкова чотири голи та три асисти у 20 зустрічах;
  • Наступну гру Жирона проведе 28 січня. Команда в гостях протистоятиме Сельті у 22-му турі Ла Ліги.