«З Лондону буде керувати?»: реакція українських вболівальників та футбольних функціонерів на прихід Шевченка в УАФ

Збірна України 26 Січня, 13:25 1161
«З Лондону буде керувати?»: реакція українських вболівальників та футбольних функціонерів на прихід Шевченка в УАФ | 19-27
Українська футбольна спільнота відреагувала на новину про призначення легендарного Андрія Шевченка новим президентом Української асоціації футболу.

Реакція вболівальників щодо призначення нового президента УАФ.

Bohdan_bizhyk: «Успіхів у роботі не підведіть український футбол».
Oles_timofeev: «Нарешті на цій посаді саме та людина, яка має бути».
vadef_17: «Замість корупціонера прийшов його кум».
Alejandro__domingues__: «Шева, давай долай корупцію. Ми всі на тебе надіємося».
Oleg.s._t_13: «Щирі Вітання, Легендо!».
Vik_kiev: «Сподіваюсь будеш керувати футболом в країні ти, а не тобою керуватимуть інші. Бажаю успіху!».
ivss1978: «Дай Боже, щоб український футбол став сильнішим!».
rubcov34: «З Лондону Буде керувати?)».
_a_l_e_x_a_n_d_e_r_22: «Вітаю Шеву, робіть більше благодійних турнірів».
My.medals: «Нарешті! Бажаємо успіхів на новій посаді».
kalu1one: «Якби в конгресі, були всі американці можливо б реально щось змінилося, але так подивимось що буде далі».
Anatolii Koba: »Не обрано, а призначено зєрмаками, що нічого прогресивного українському футболу не принесе».
Володимир Жеребко:

»
Вітаю Андрія з обранням на важливу і відповідальну посаду, яка дає змогу втілювати в життя найсміливіші мрії в розвитку футболу в Україні!

«Футбол -- об'єднує людей!
Ця гра -- єднає континенти!
Щоб мир у світі панував
Й цьому немає опонентів!»
sarnatskyi: «Щасти Шевченку звісно, але чи щось зміниться , буде видно через певний час. Головне не повторювати помилок » павєлки»

Думки про нового президента організації. Андрій Шевченко – очима Конькова, Павлова, Іщенка, Гецка та інших гостей і делегатів.

Анатолій КОНЬКОВ, екс-президент УАФ:

– Посада президента Української асоціації футболу – це зовсім інша робота, ніж тренерська та всі інші в футболі. Тому треба дуже глибоко з нею ознайомитися – вникнути в неї. Для того, щоб надалі ефективно вирішувати всі ті завдання, які стоятимуть перед українським футболом. Будемо сподіватися на те, що новий президент буде у нас хорошим.

Микола ПАВЛОВ, президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу:

– Хочеться, щоб Андрій Шевченко в якості президента УАФ був схожий на Шевченка футболіста і тренера, коли сам грав і тренував нашу національну команду. Вважаю, що та збірна, якою керував Шевченко показувала найкращий футбол за часи нашої незалежності.

Які сподівання? Насамперед, УАФ треба подбати про масовий і юнацький футбол. Це наше майбутнє, тому більше уваги сюди. А ще на розвиток інфраструктури клубів. Зараз команд у нас багато, однак зазвичай вони всі щось орендують. Свого дуже мало. В цьому плані потрібно брати приклад із команди Лівий Берег, на те, що зробив у плані розвитку інфраструктури Микола Лавренко та ваш покірний слуга (Микола Павлов є почесним президентом футбольного клубу Лівий Берег, – прим. О.П.).

Іван ГЕЦКО, автор першого голу збірної України:

– Головне щоб новий президент був, як кажуть, нашою людиною – це важливо. Щоб був порядок, щоб ми повірили в нього, підтримували його та пішли за ним. Першочергова увага – це дитячо-юнацький футбол. Треба поставити його на достатньо високий рівень, щоб згодом у нас з’явилися нові зірки такого ж калібру, як Блохін, Бєланов, Шевченко.

Олександр ІЩЕНКО, ДЮСШ Динамо (Київ):

– На мою думку, перш за все потрібно налагодити взаємозв’язок між інститутами збірних команд і дитячо-юнацьким футболом. Адже за останні кілька років комітет, який повинен був цими питаннями займатися, мав лише назву – комітет збірних. Він не працював. Ніякої взаємодії не було між керівниками футбольних шкіл і структурою, яка займається цими питанням у Федерації футболу.

Сподіваюся, що з приходом Андрія Шевченка та Сергія Реброва у цьому питанні будуть зміни і зрушення у кращий бік. Особисто для мене це дуже болюче питання. Думаю, ми налагодимо ці відносини, що принесе користь усьому нашому футболу. Виведемо наш дитячо-юнацький футбол на новий якісний рівень.

Олександр КОСЕВИЧ, Асоціація футболу Донецької області:

– На мій погляд, Андрій Шевченко, як новий президент УАФ, повинен бути таким ж ефективним і успішним, як футболіст – Шевченко. Сильним, сміливим, цілеспрямованим. Завдання сьогодні одне – пережити війну та наладити роботу усіх підрозділів УАФ. Роботи в Андрія Миколайовича багато. Ми йому довіряємо, тому будемо допомагати.

Ярослав ДЕРЕВЯНКО, голова Федерації футболу міста Дніпра та виконавчий директор Асоціації футболу Дніпропетровської області:

– Вважаю для блага нашого футболу повинен бути перший крок у бік розвитку дитячо-юнацького футболу. Ось на що новому президенту УАФ треба звернути увагу. Тут треба докласти максимум зусиль. Масовий і аматорський футбол в нашій державі складає, мабуть, відсотків 99,9.

Тільки 0,01 відсоток футболістів потрапляє у професійні команди, до складу команд УПЛ і ПФЛ, тому другий крок – це увага на масовий футбол. Також пріоритетним напрямком є жіночий футбол, який, відверто кажучи, знаходиться на не найкращому рівні. А взагалі, від президента УАФ та його команди будемо очікувати кропіткої праці. А ми від себе в регіонах будемо по максимуму докладати зусилля для підтримки, щоб з кожним роком наша держава піднімалася якомога вище у рейтингу УЄФА.

Олег КОМУНЯР, Асоціація футболу АР Крим та м.Севастополя:

– Андрій Шевченко – відома особистість у нашому футболі та великий авторитет у європейському футболі. Звичайно, хотілося б, щоб він на своїй посаді був гарним менеджером, щоб ми бачили розвиток нашого футболу так, як мріємо і хочемо.

Розуміємо, що зараз у нашій країні війна, але, попри це, потрібно працювати. Вважаю, що, в першу чергу, новому президенту УАФ слід звернути увагу на розвиток регіонального футболу. Зараз бачимо, що деякі регіони перебувають без команд, навіть західні, де немає активних бойових дій. Треба допомагати клубам розвивати інфраструктуру, можливо не коректно про це казати в умовах війни, але плани розвитку повинні бути.

А ще хотілося б щоб у нашому футболі було менше скандалів, пов’язаних з корупцією, суддівством... Будемо сподіватися на краще, що Андрій Шевченко стане ефективним менеджером, принаймні, я від нього цього очікую. І мені щось підказує, що в нього все вийде.

Юрій ТИМОФЕЄВ, Асоціація футболу Волині:

– Андрій Шевченко – людина, яка про саму гру у футбол знає, мабуть, все. Але президент УАФ – це інша сфера роботи. Асоціація живе не тільки футболом. Це багатогранне господарство, де є масовий футбол, дитячий футбол, жіночий футбол, аматори, а вже потім професійні клуби.

Як наш новий президент буде працювати? На даний час мені важко сказати. Ми аж до самого Конгресу не бачили, не чули його програми. Не знали, хто стане його помічниками. На мій погляд люди, які увійдуть в його команду, повинні взяти з європейського футболу все краще, за вимогами часу: футбольні, економічні, фінансові тенденції, і втілити їх у наш футбол.

Чесно кажучи, зараз наш футбол перебуває у застійному стані. Тому всі ми живемо надією, що буде краще. Але головне, щоб в Україні був мир, щоб закінчилася ця клята війна.