«Динамо» поступається «Балкані» у першому матчі 2024 року

Динамо Київ 26 Січня, 17:57 2412
«Динамо» поступається «Балкані» у першому матчі 2024 року | 19-27
Київський клуб програв у спарингу чемпіону Косова.

Сьогодні о 16:00 за київським часом команда «Динамо» провела свій перший контрольний поєдинок на зимовому зборі у Туреччині.

Суперником підопічних Олександра Шовковського став чемпіон Косова – команда «Балкані». Гра відбувалася на полі Arcadia Sport Complex.

Контрольний матч

«Динамо» – «Балкані» (Косово) – 0:2

• Голи: 0-1 Данфа (20 хв), 0-2 Беріша (74 хв)

«Динамо» (перший тайм): 1. Бущан, 2. Вівчаренко, 4. Попов, 32. Михавко, 20. Караваєв, 6. Бражко, 37. Царенко, 91. Волошин, 92. Рамадані, 9. Пономаренко, 11. Ванат.

Баллкані два останні сезони ставав чемпіоном Косова і виступав у Лізі конференцій. Минулого розіграшу косовари переграли турецький Сівасспор, а цього перемогли загребське Динамо.

На екваторі першого тайму підопічні Олександра Шовковського пропустили. Кияни втратили м'яч у власному штрафному після невдалого розіграшу. М'яч після пасу партнера опинився у Данфи, який вразив ворота Динамо з близької відстані.

На другий тайм Шовковський виставив кардинально інший склад: Нещерет, Дубінчак, Дячук, Сирота, Біловар, Андрієвський, Шапаренко, Буяльський, Маткевич, Кабаєв, Супряга.

Однак змінити хід гри на свою користь кияни не змогли. Навпаки, на 74-й хвилині Баллкані подвоїв перевагу. Дубінчак «привіз» пенальті, зігравши рукою у своїй карній зоні. Вирок арбітра реалізував Періша – 2:0.

Невдовзі скоротити відставання українського гранда міг Віталій Буяльський, який вийшов на побачення з голкіпером Баллкані, але програв цю дуель. Врятувати хоча б нічию Динамо не вдалося.

Загалом кияни планують провести 10 контрольних поєдинків на зимових зборах. На перерву «біло-сині», нагадаємо, пішли на п'ятому місці, відстаючи від лідера УПЛ (Кривбас) на 6 очок.