Динамо Київ 26 Січня, 18:24 509
Кричущі фейли захисників, слабка атака зі змарнованими шансами Буяльського - відеоогляд матчу «Динамо» – «Балкані» | 19-27 Фото: ФК Динамо
«Динамо» провело свій перший спаринг на зимових зборах у Туреччині. 26 січня кияни зіграли з чинним чемпіоном та лідером цьогорічного чемпіонату Косово – ФК «Балкані».

На перший тайм кияни вийшли в експериментальному складі з Михавком, Рамадані, Царенком та Пономаренком.

До перерви у «Динамо» було більше сумбуру, ніж осмисленої гри. Втім, як і в косоварів, які, втім, свій гол забили після привезення Бражка.

На другий тайм Шовковський випустив новий склад (вийшов навіть Супряга), але він також довгий час видавав ту ж гру, що й до перерви. А тут ще й Дубінчак привіз пенальті за гру рукою і рахунок став 2:0 на користь «Балкані».

Лише наприкінці кияни активізувалися та створили 2-3 непогані моменти, які, втім, Буяльський та Андрієвський не реалізували.

0:2, косовари сьогодні виглядали краще підготовленими, це було помітно. Судити з першої гри про нинішнє «Динамо» не будемо - подивимося, що буде далі.