Футбол України 27 Січня, 22:29 674
Матчі команд УПЛ міжсезоння: «Полісся» пропустило від екс-форварда «Динамо» в Іспанії | 19-27
Команди УПЛ продовжують підготовку до поновлення чемпіонату.

Сьогодні, 27 січня, житомирське Полісся розійшлося миром з польською Сталлю (1:1), а ЛНЗ зазнав розгромної поразки від чеської Млади Болеслав (1:5).

Товариська гра між житомирським Поліссям та Сталлю з польського міста Мелець завершилася результативною перестрілкою колишніх динамівців Києва.

За команду Юрія Калитвинцева голом відзначився захисник Артем Шабанов, а у польської команди результативний удар записав на свій особистий рахунок білорус Ілля Шкурін.

Новачки «вовків» Богдан Михайличенко та Яссін Фортюн, поки за свою нову команду не запалюють.

Товариський матч

Полісся (Житомир, Україна) – Сталь (Мелець, Польща) 1:1 (0:1)

Голи: Шабанов, 57 – Шкурін, 26.

На відміну від Полісся, черкаський ЛНЗ не спромігся навіть на нічию. Команду Олега Дулуб дуже жорстко на полі в Антальї переграла чеська Млада Болеслав, яка відвантажила у сітку воріт Германа Пенькова п'ять голів.

Найбільше лютував нападник Матей Пулкраб, який відзначився хет-триком. Гол престижу за ЛНЗ забив півзахисник Іван Тищенко.

Млада Болеслав (Чехія) – ЛНЗ (Черкаси, Україна) 5:1 (1:0)

Голи: Карафіат, 23, Пулкраб, 58, 63, 78, Жітни, 83 – Тищенко, 87.

• Базовою датою поновлення розіграшу УПЛ є 24 лютого. На цей день попередньо заплановані поєдинку 18-го туру.
  • Рух після зимової перерви на виїзді зіграє проти львівського Руха, а ЛНЗ вдома прийматиме Кривбас.

«Рух-2» провів свій перший поєдинок у рамках підготовки до другої частини сезону. Молодь з Другої ліги поступилася «Минаю» з рахунком 6:0. Нагадаємо, що свій перший поєдинок «Минай» програв першій команді «Руха».

Закарпатський клуб відкрив рахунок на 21-й хвилині. Упродовж першої половини гри забили ще один. У другому таймі вони продовжили забивати, оформивши ще 4 м'ячі.

«Минай» – «Рух-2» (Львів) 6:0 (2:0)

27 січня 2024 року. Ужгород

Голи: Устименко, 21, Кораблін, 34, 72, Тищук, 49, Ременяк, 59, Булеза, 62

ФК Оболонь - ФК Градець-Кралове 0:2
Голи: Шашинка 49, Коубек 75

У суботу, 27-го січня, київська «Оболонь» запланувала два спаринги на навчально-тренувальних зборах у Туреччині. У першому, який стартував о 10:00, «пивовари» поступилися чеському «Баніку» з рахунком 1:3.

Пізніше, о 16:00 «Оболонь» провів другий матч проти «Градець-Кралове», але також не зміг здобути перемогу. Обидва голи суперників були забиті у другому таймі. Опоненти відкрили рахунок на 49-й, а на 75-й поставили остаточну крапку в матчі

Для «Оболоні» це третя поразка у чотирьох матчах на зборах. Раніше був програш від «Малишева» з Косова, «Баніка» з Чехії, а також перемога над «Дукаджині» також з Косова.