Світовий футбол 28 Січня, 16:09 173
«Потворна гра»: тренер «Евертона» прокоментував виліт з Кубка Англії – Миколенко «оформив» дебютний автогол | 19-27
Головний тренер «ірисок» Шон Дайч поділився емоціями від матчу 1/16 фіналу Кубка Англії, в якому його команда поступилась «Лутону» (1:2).
«Це була потворна і напружена гра. Лутон знову виграв завдяки двом стандартам, на жаль. Вони забили на останній хвилині і це дуже боляче.

Друга половина матчу була кращою. У першому таймі ми не були схожі самі на себе. Нам потрібно знайти моменти справжньої якості. Я вважаю, що часом ми грали достатньо добре, щоб виграти гру.У другому таймі ми виглядали краще за суперника.

Я не знаю, що відбувається з VAR, було багато суперечливих моментів. Ми добре граємо на стандартах, але, на жаль, не проти цього суперника. Є речі, які нам точно потрібно покращити», – цитує Дайча ВВС.

Нагадаємо, Миколенко наприкінці першого тайму зрізав м'яч у власні ворота. По перерві Евертон відігрався, але вже у доданий час пропустив від Лутона вдруге і припинив виступи у Кубку Англії. Цікаво, що у попередній зустрічі цих команд (в рамках 7-го туру АПЛ) «іриски» також програли (1:2).