Світовий футбол 28 Січня, 17:00 496
«Жирона» з Довбиком та Циганковим обіграла «Сельту». Команда українців знову випередила «Реал» і очолила Прімеру | 19-27
Матч 22-го туру чемпіонату Іспанії, в якому «Сельта» приймала «Жирону» з українцями Артемом Довбиком та Віктором Циганковим у складі, відбувся 28 січня та завершився перемогою гостей (1:0).

Чемпіонат Іспанії 22 тур

Сельта – Жирона – 0:1

• Гол: Порту, 20

Жирона обіграла Сельту у виїзному поєдинку 22-го туру іспанської Прімери, який пройшов на стадіоні «Балаїдос» у Віго в неділю, 28 січня (1:0).

У стартовому складі каталонців вийшли два гравці національної збірної України – форвард Артем Довбик та хавбек Віктор Циганков.

Саме Довбик міг відкривати рахунок на старті зустрічі, але голкіпер Сельти Вісенте Гуаїта здійснив два сейви після двох ударів українця.

На 20-й хвилині Жирона таки вийшла вперед. Лівий захисник Мігель Гутьєррес ефектною передачею вивів на ударну позицію хавбека Порту, який точно пробив повз воротаря.

Циганка було замінено на 83-й хвилині матчу при рахунку 1:0 на форварда Валері, а Довбик провів повний поєдинок.

Жирона впевнено контролювала перебіг зустрічі та довела її до логічної перемоги.